• آیا می خواهید از تخفیف های ویژه آخر هفته ما با خبر شوید؟

قانون مندی کسب و کار اینترنتی

قوانین درج آگهی فروش سیم کارت :

 • جهت درج آگهی فروش هر سیم کارت ، کاربر باید دست کم 18 سال تمام سن داشته باشد و قانونا مالک سیم کارت آگهی شده بوده و یا مستند به اسناد معتبر قانونی مثل وکالتنامه محضری در خصوص فروش آن سیم کارت ، از مالک ، مجوز لازم را داشته باشد ؛ در غیر این صورت مطابق با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران عمل کاربر تخلف محسوب گردیده و در صورت اطلاع سایت و یا شکایت ذینفع ، علاوه بر انسداد حساب کاربری و تعلیق کلیه فعالیتها و آگهی های کاربر ، کلیه اطلاعات حساب کاربری نامبرده از جمله IP ، به مراجع انتظامی و قضایی ذیصلاح تحویل داده خواهد شد و تا زمان حصول نتیجه ، پیگردهای قانونی لازم به انجام خواهد رسید.
 • هر کاربر موظف است حداکثر 24 ساعت پس از فروش سیم کارت و نقل و انتقال قانونی سند سیم کارت درج شده ، آن را از سایت حذف نماید ، بدیهی است در صورت عدم اقدام بموقع و شکایت مالک جدید ، مشمول قواعد و قوانین مذکور در بند فوق شده و مطابق همان شرایط با متخلف عمل خواهد شد.
 •  هر کاربر علاوه بر لزوم اطلاع از قوانین کلی حاکم بر شرایط خرید و فروش سیم کارت ( از جمله شرایط نقل و انتقال سند ، پرداخت وجه و … ) موظف به مطالعه کامل تمام قوانین و مقررات ، توضیحات ، توصیه ها و…. مندرج در بخشهای مختلف سایت است؛ لازم به ذکر است نداشتن اطلاعات کافی در زمینه های قانونی و همچنین مقررات سایت که ناشی از عدم مطالعه موارد ذکر شده باشد، رافع مسئولیتهای کاربر نخواهد بود.
 • کاربران موظفند اطلاعات مندرج در جزئیات آگهی های خود را به درستی انتخاب و درج نمایند بعنوان مثال در صورتی که نوع سیم کارت آنان دائمی است حتما آن را بعنوان شماره دائمی ثبت نمایند و بالعکس . همچنین برای انتخاب نوع یا انواع رند نیز موظفند مطابق تعاریف و مثالهای مندرج در راهنمای سایت عمل نموده و در صورتی که بدون در نظر گرفتن تعاریف ، قوانین و … اقدام به انتخاب و درج اطلاعات ناقص و غیر واقعی نمایند ، وب سایت رند مختار است نسبت به حذف آگهی ها و انسداد حساب کاربری آنان بدون اطلاع قبلی اقدام نماید.
 • کلیه کاربران موظف به رعایت اصول ایمنی فعالیت اینترنتی از جمله حفظ نام کاربری و رمز عبور بصورت محرمانه بوده و مسئولیت هر گونه سهل انگاری در این خصوص یا در اختیار غیر قرار دادن مشخصات فوق الذکر بعهده خود کاربران است.

قوانین ایجاد و بهره مندی از فروشگاه اینترنتی :

 •  فروشگاهها موظف به رعایت کلیه قوانین مربوط به درج آگهی فروش سیم کارت ( مندرج در بند مربوطه ) هستند.
 •  فروشگاه موظف است از ثبت نشانی اینترنتی برندهای فروشگاهی ثبت شده و یا دارای سابقه فعالیت در صنف امتناع نماید.
 • هر نوع فعالیت مغایر با اصول حرفه ای ، قانونی و عرفی با مشتریان چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ عدم انجام به موقع تعهدات مالی ، نقل و انتقال سند و … که موجب وهن یا بدنامی سایت و سایر فروشگاههای معتبر و فعال در سایت گردد ممنوع بوده و در صورت احراز و اثبات ، وب سایت مختار به انسداد حساب کاربری و جلوگیری از فعالیت فروشنده در سایت بدون اطلاع قبلی است.
 • در صورت اعلام تخلف یا شکایت و احراز آن توسط سایت ، بسته به نوع تخلف ، وب سایت مجاز و مختار به تذکر یا انسداد حساب کاربری فروشگاه است.
 • نشانی اینترنتی فروشگاه و وب سایت ایجاد شده به هیج وجه موجد حق مالکیت نیست اما تا زمانی که فروشگاه اقدام و فعالیتی مغایر با قوانین و مقررات سایت و همچنین قوانین موضوعه کشور مرتکب نشده باشد و حداقل فعالیت در سایت را داشته باشد حق استفاده از نشانی مذکور در اختیار وی خواهد بود.
 • در صورتی که یک فروشگاه به مدت 40 روز هیچگونه فعالیتی در سایت نداشته باشد وب سایت مجاز به حذف یا تغییر نشانی اینترنتی ثبت شده بدون اطلاع قبلی است .
 •  کلیه مسئولیتهای شرعی ، عرفی ، حقوقی و… فروشگاه در قبال کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث متوجه خود وی بوده و وب سایت در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 • وب سایت رند هیچ گونه مسئولیتی در خصوص محتوا ، تصاویر و سایر اطلاعات مندرج در وب سایت اختصاصی فروشگاهها ندارد. اما در نقش ناظر ، در صورت مشاهده هر گونه تخلف مجاز به حذف یا ویرایش این اطلاعات و برخورد قانونی با کاربر است.
 •  وب سایت رند حق هر گونه تغییر در منطقهای تجاری و یا امکانات سایت را برای خود محفوظ می داند.
 • فروشگاه تحت هیچ عنوان حق واگذاری امتیازات و تعهدات حاصل از ایجاد فروشگاه اینترنتی به غیر را نخواهد داشت و هرگونه نقل و انتقال نشانی اختصاصی و استفاده از امکانات فروشگاهی صرفا با هماهنگی کامل وب سایت و در چارچوب قوانین و مقررات انتقال نشانیهای اینترنتی ، مقدور خواهد بود.

قوانین مربوط به خرید و فروش:

 •  از آنجا که وب سایت یو سیم هیچ گونه انتفاع و دخالتی در تعامل خریدار و فروشنده در محیط سایت ندارد و فقط فضایی جهت تبلیغ و درج آگهی فروش در اختیار کاربران خود قرار می دهد ؛ هیچ گونه مسئولیتی نیز در خصوص نحوه تعامل و انجام امور مربوط به خرید و فروش خریدار و فروشنده ( اعم از مراودات مالی ، نقل و انتقال سند و …. ) نداشته و از همه کاربران تقاضا دارد نسبت به انجام امور مالی و حقوقی مرتبط با خرید و فروش ، دقت لازم را بعمل آورند .
 •  امکان هر نوع بازنگری ، اصلاح و یا تغییر کلی و جزئی در قوانین و مقررات سایت وجود داشته و در صورت تحقق چنین شرایطی نسخه نهایی در همین بخش در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت و بدیهی است از همان زمان نسبت به همه کاربران نافذ و موثر خواهد بود.
 •  در خصوص شرایط فورس ماژور و مصادیق آن مانند قطعی اینترنت ، سیل ، زلزله و …. وب سایت طابع تعیین مصادیق و قوانین موضوعه کشور جمهوری اسلامی ایران است.

ورود به سامانه یو سیم

لطفا زبان صفحه کلید خود را به انگلیسی تغییر داده، نام کاربری یا ایمیل و رمز عبور خود را وارد کرده در پایان دکمه ورود را بزنید.